Polar Zenit oldalfali split klíma 5kW
SIEH0050SDZ/SO1H0050SDZ
Hűtő/Fűtő teljesítmény:
5,3kW/5,6kW
SEER:
8.6
Energiaosztály hűtés/fűtés:
A+++/A++
SCOOP:
4.6
Telepítési csomagban alapszereléssel: 510.000 Ft
| Műszaki adatok | |
| Név | Polar Zenit SIEH0050SDZ/SO1H0050SDZ Oldalfali Split Klíma, Légkondicionáló |
| Gyártó | Polar |
| Működési elv | inverteres |
| Hűtő teljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5,6 kW |
| SEER jósági fok hűtés | 8.6 |
| SCOP jósági fok fűtés | 4.6 |
| Energia osztály hűtés | A+++ |
| Energia osztály fűtés | A++ |
| Beltéri méret SzéxMaxMé | 795 x 225 x 295 |
| Beltéri súly | 10,2 kg |
| Kültéri méret SzéxMaxMé | 890 x 342 x 673 |
| Kültéri súly | 31 kg |
| Működési tartomány hűtés | -15 ~ 50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -20 ~ 24 °C |
| Csövezési hosszúság maximum | 25 m |
| Csövezési magasság maximum | 10 m |
| Hűtőközeg csövezés folyadék | 6,35 mm |
| Hűtőközeg csövezés gáz | 9,5 mm |
| Hálózati feszültség | 220 ~ 240 V |
| Garancia | 3+2 év |
| Hűtőközeg | R-32 |
Tulajdonságok:
Wifi vezérlés
Fűtés téli időszakban
8 °C temperálás
Energiatakarékos üzemmód
Csendes üzemmód
Turbó üzemmód
Időzítő (programozható)
LED kijelző
Intelligens leolvasztás
Párátlanító funkció
I Feel funkció
Inverteres vezérlés
Automata tisztítás
Automatikus újraindulás
Négyirányú automatikus légterelés
