Mitsubishi MSZ/MUZ-HR50 oldalfali split klíma 5kW
MSZ-HR50VF / MUZ-HR50VF
Hűtő/Fűtő teljesítmény:
5kW/5,4kW
SEER:
6.5
Energiaosztály hűtés/fűtés:
A++/A+
SCOOP:
4.3
Telepítési csomagban alapszereléssel: 550.000 Ft
Wi-Fi: 42.000Ft
| Műszaki adatok | |
| Név | Mitsubishi MSZ-HR50VF / MUZ-HR50VF Oldalfali Split Klíma, Légkondicionáló |
| Gyártó | Mitsubishi |
| Működési elv | inverteres |
| Hűtő teljesítmény | 5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5,4 kW |
| SEER jósági fok hűtés | 6.5 |
| SCOP jósági fok fűtés | 4.3 |
| Energia osztály hűtés | A++ |
| Energia osztály fűtés | A+ |
| Beltéri légszállítás | 1090/780/570/380 m3/h |
| Beltéri zajszint | 45/40/36/28 dB(A) |
| Beltéri méret SzéxMaxMé | 838x280x228 mm |
| Beltéri súly | 9 kg |
| Kültéri zajszint | 64 dB(A) |
| Kültéri méret SzéxMaxMé | 800X550X285 mm |
| Kültéri súly | 36 kg |
| Működési tartomány hűtés | -10 ~ 46 °C |
| Működési tartomány fűtés | -15 ~ 24 °C |
| Csövezési hosszúság maximum | 30 m |
| Csövezési magasság maximum | 15 m |
| Hűtőközeg csövezés folyadék | 6,35 mm |
| Hűtőközeg csövezés gáz | 12,7 mm |
| Áramellátás | A betápot a beltéri egységtől kapja |
| Ajánlott lomha biztosíték (MFA) | 16 A |
| Ajánlott szobaméret | 46 – 55 m2 |
| Hálózati feszültség | 220 ~ 240 V |
| Garancia | 3 év |
| Hűtőközeg | R-32 |
Tulajdonságok:
Dc inverteres vezérlés
Gazdaságos üzemmód
Hármas szűrőrendszer
Automatikus újraindítás
Egészséges párátlanítás
Mosható szűrő
Időzítő
Csendes működés
Turbó üzemmód
WiFi-Ready (opcionális, külön rendelhető)
Minden Mitsubishi kiegészítő kapcsolható hozzá (pl.: hotel applikáció, távfelügyeleti rendszer)
Dc inverter
A Dc inverteres teljesítmény szabályozás rendkívűl magas hatékonyságot tesz lehetővé, miközben tökéletes komfortérzetet biztosít a hűtött helyiségben. A speciális szabályozó elektronikának és a különlegesen kialakított kompresszornak köszönhetően akár évi 30-40% energia megtakarítás is elérhető a hagyományos fix fordulatú berendezésekhez képest. A Dc inverteres technológia használatával lehetőség nyílik a kompresszor méretének, zajszintjének csökkentésére, teljesítményének és hatékonyságának növelésére.
Automatikus újraindulás
A berendezés pillanatnyi áramkimaradás vagy tartós áramszünet után is automatikusan újraindul a korábbi beállításoknak megfelelően.
