Midea Multi szett - 1 kültéri, 2 beltéri oldalfali split klíma
2db multi Xtreme save beltéri 2,6kW MSAGAU-09HRFNX
1db multi kültéri 5,3kW - M30A-18HFN8-QB
Hűtő/Fűtő teljesítmény:
7,4kW/4,1kW
SEER:
Energiaosztály hűtés/fűtés:
A+/A+
SCOOP:
Telepítési csomagban alapszereléssel: 710.000 Ft
| Műszaki adatok | |
| Név | M2OH-14HFN8-Q(B) multi kültéri (R32, 4,1 kW, max 2 beltéri, csepptálca fűtéssel) |
| Hűtőközeg | Igen |
| Feszültség (V)/Fázis/Frekvencia (Hz) | 1,1 |
| Névleges hűtési teljesítmény | 1,1 |
| Névleges fűtési teljesítmény | 220-240/1/50 |
| Légszállítás | 4.1 kW |
| Hűtés energiaosztály | 4.3 kW |
| Fűtés energiaosztály | 2200 m3/h |
| SEER | 2 |
| SCOP | A+ |
| Hangteljesítményszint (dB(A)) | A |
| Hangnyomásszint (dB(A)) | 5,6 |
| Hűtési működési tartomány minimum (°C) | 3,8 |
| Hűtési működési tartomány maximum (°C) | 64 |
| Folyadékcső átmérő (mm) | 57 |
| Gőzcső átmérő (mm) | -15 |
| Max. kült.-belt. szintkülönbség (m) | 50 |
| Ajánlott helyiségméret (m2) min. | 6.35 |
| Ajánlott helyiségméret (m2) max. | 9.52 |
| Lábtávolság (mm) | 15 |
| Gyári töltetmennyiség | 511 |
| Teljes töltetmennyiség | 1,3 |
| Max csatlakoztatható belt. mennyiség | |
| Felvett névleges elektromos telj. (kW) | |
Tulajdonságok:
Csepptálca fűtés
Karterfűtés
R32 Hűtőközeg
5 fokozatú kültéri ventillátor
