Midea Konzol Monosplit klíma 3,5kW
Hűtő/Fűtő teljesítmény:
3,5kW/3,8kW
SEER:
Energiaosztály hűtés/fűtés:
A++/A+
SCOOP:
Telepítési csomagban alapszereléssel: 540.000 Ft
| Műszaki adatok | |
| Név | MFA2U-12HRFNX(GA) konzol (3,5 kW) |
| Hűtőközeg | Nem |
| Feszültség (V)/Fázis/Frekvencia (Hz) | 220-240/1/50 |
| Névleges hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Névleges fűtési teljesítmény | 3.8 kW |
| Légszállítás | 650 m3/h |
| Hűtés energiaosztály | A++ |
| Fűtés energiaosztály | A+ |
| SEER | 7,4 |
| SCOP | 4,3 |
| Hangteljesítményszint (dB(A)) | 54 |
| Hangnyomásszint (dB(A)) | 37 |
| Hűtési működési tartomány minimum (°C) | 6.35 |
| Hűtési működési tartomány maximum (°C) | 9.52 |
| Folyadékcső átmérő (mm) | |
| Gőzcső átmérő (mm) | |
| Max. kült.-belt. szintkülönbség (m) | |
| Ajánlott helyiségméret (m2) min. | |
| Ajánlott helyiségméret (m2) max. | |
| Lábtávolság (mm) | |
| Gyári töltetmennyiség | |
| Teljes töltetmennyiség | |
| Max csatlakoztatható belt. mennyiség | |
| Felvett névleges elektromos telj. (kW) | |
Tulajdonságok:
Csendes működés
Gyors és könnyű üzembehelyezés
Turbo üzemmód
Wifi port, SK105 sticket opcionálisan kínálunk hozzá
Szuper ionizátor
„Breeze away” funkció
Időzítő funkció
Gearshift teljesítményszabályozás
Follow me funkció
Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
Függőleges irányú automatikus irányú légterelés
8 ℃-os temperáló fűtés
Páratartalom szabályzás
ECO mód
Mono&Multi kompatibilis
Nagy sűrűségű szűrő
iClean
Ionizátor
Fokozatmentes beltéri ventilátor
Csepptálca fűtés
Karterfűtés
Sleep funkció
WIFI vezérlés (opcionális)
Silent mód
Schedule
Automatikus újraindulás
