Gree konzol inverter klíma 3,5kW
GEH12AA-K6DNA1A
Hűtő/Fűtő teljesítmény:
3,52kW/3,72kW
SEER:
6.3
Energiaosztály hűtés/fűtés:
A++/A+
SCOOP:
4
Telepítési csomagban alapszereléssel: 495.000 Ft
| Műszaki adatok | |
| Név | Gree GEH12AA-K6DNA1A konzol klíma |
| Csoport | Konzol, U Match |
| Kategória | Lakossági klímaberendezések |
| Kivitel | Konzol |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 44/40/38/36/33/29/25 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 44/40/38/36/33/29/25 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret foly/gőz | 6/10 mm |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 3,52 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,75 kW |
| Beltéri méret SzéxMaxMé | 700x600x215 mm |
| Beltéri súly | 15 kg |
| Kültéri méret SzéxMaxMé | 848x540x320 mm |
| Kültéri súly | 33 kg |
| Működési tartomány hűtés | -20 ~ 43 °C |
| Működési tartomány fűtés | -20 ~ 24 °C |
| Csövezési hosszúság maximum | 20 m |
| Csövezési magasság maximum | 10 m |
| Hálózati feszültség | 220 ~ 240 V |
| Garancia | 3 év év |
| Hűtőközeg | R-32 |
Tulajdonságok:
Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés,
Hűtés -20°C külső hőmérsékletig
Fűtés -20°C külső hőmérsékletig
Hibakód memória
Programozható
Vezetékes / infra távirányító
Légáram szabályozása vízszintes irányban
A légáram szabályozása manuálisan történhet a légterelő lamellák kézzel történő állításával.
A légáram szabályozása függőleges irányban
A függőleges légáram iránya a távvezérlő panel segítségével szabályozható
