Gree Comfort Pro oldalfali split klíma 5kW
GWH18ACDXF-K6DNA1D
Hűtő/Fűtő teljesítmény:
5,3kW/5,6kW
SEER:
8.5
Energiaosztály hűtés/fűtés:
A+++/A++
SCOOP:
4.6
Telepítési csomagban alapszereléssel: 500.000 Ft
| Műszaki adatok | |
| Név | Gree GWH18ACDXF-K6DNA1D Comfort Pro Oldalfali Split Klíma |
| Kivitel | Magasoldalfali |
| Márka | Gree |
| Modell név | Comfort Pro |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Telj. felvétel (hűtő) | 1391 W |
| Telj. felvétel (fűtés) | 1432 W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,6 |
| Fűtési terv. teljesítm. (-10°C) | 4,2 kW |
| Beltéri méret | 1013x307x221 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 44/43/41/39/37/34/31/23 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 49/46/44/42/39/37/35 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 13 kg |
| Kültéri méret | 958x660x402 mm |
| Kültéri zajszint | 58 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 42,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V / kültéri |
| Max. áramerősség | 11,5 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméret foly/gőz | 6/12 mm |
| Min./Max. csövezési táv | 3/25 m |
| Max. magasság kül. | 10 m |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| Kompresszor | Inverter |
Tulajdonságok:
Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés
3D légáram
Cold Plasma szűrő
Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL)
8°C-os temperálás
Extra csendes kialakítás
Fűtés -25°C külső hőmérsékletig
H tarifa igényelhető
Kompresszor karter és csepptálca fűtés
I Feel funkció
Egy mini hőmérő a távirányítóban érzékeli a környezetében a levegő hőmérsékletét és továbbítja a beltéri egységnek. Így a berendezés a ventilátor sebességet és a hőmérsékletet a távirányító elhelyezéséhez igazítja, ezzel maximalizálva az elérhető komfortérzetet.
Cold Plasma
Hatékonyan tisztítja a levegőt, elpusztítja a baktériumok 99%-át. Semlegesíti a kellemetlen szagokat. A keletkező negatív Oxigén ionok javítják a levegő minőségét.
Öndiagnózis
A berendezés probléma esetén hibakódot ad, mely megkönnyíti a karbantartást.
Intelligens leolvasztás
A fűtési teljesítmény maximalizálása, a leolvasztási ciklusok optimalizálásával. A hagyományos leolvasztás az eltelt idő alapján indul el. Pl 50 perc elteltével 10 percig. A Gree I-defrosting rendszer csak akkor kezdi el a ciklust, amikor arra tényleg szükség van, és csak addig, amíg megtörténik a tényleges leolvasztás.
