Daikin Sensira C oldalfali split klíma 5kW
FTXC50C / RXC50C
Hűtő/Fűtő teljesítmény:
5,1kW/5,62kW
SEER:
6.45
Energiaosztály hűtés/fűtés:
A++/A++
SCOOP:
4.42
Telepítési csomagban alapszereléssel: 475.000 Ft
Wi-Fi: 21.300 Ft
| Műszaki adatok | |
| Név | Daikin Sensira FTXC50C / RXC50C hőszivattyús oldalfali split klíma |
| Gyártó | Daikin |
| Működési elv | inverteres |
| Hűtő teljesítmény | 5,1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5,62 kW |
| SEER jósági fok hűtés | 6,45 |
| SCOP jósági fok fűtés | 4,42 |
| EER jósági fok hűtés | 3,29 |
| COP jósági fok fűtés | 3,71 |
| Beltéri zajszint | 29/33/39/45 dB(A) |
| Beltéri méret SzéxMaxMé | 785x288x250 mm |
| Beltéri súly | 9,5 kg |
| Kültéri zajszint | 51 dB(A) |
| Kültéri méret SzéxMaxMé | 845x615x300 mm |
| Kültéri súly | 39 kg |
| Működési tartomány hűtés | -10 ~ 46 °C |
| Működési tartomány fűtés | -15 ~ 18 °C |
| Ajánlott szobaméret | 56 – 60 m2 |
| Hálózati feszültség | 220 ~ 240 V |
| Szín | fehér |
| Garancia | 3 év |
| Hűtőközeg | R-32 |
Tulajdonságok:
A kültéri egység egység korrózió-gátlóval kezelt hőcserélővel felszerelt, amely fokozottabb ellenállást biztosít a nehéz időjárási körülményekkel szemben.
Inverteres
Energia-megtakarítás készenléti üzemmódban
Erőteljes üzemmód
Kényelmes alvás üzemmód
Automatikus ventilátorsebesség
Automatikus hűtés-fűtés átkapcsolás
Függőleges automatikus légterelés
Száraz program
Légszűrő
Infravörös távirányító
Öndiagnózis
5 fokozatú ventilátor
Titán apatit szagtalanító szűrő
24 órás időkapcsoló
Automatikus újraindítás
WiFi opció
Energia-megtakarítás készenléti üzemmódban
A készenléti üzemmódban a tényleges energiafogyasztás 80%-kal csökken. Ha a berendezés azt észleli, hogy több mint húsz perce senki sem tartózkodik a helyiségben, akkor automatikusan átvált a takarékos üzemmódra.
Légszűrő
Eltávolítja a levegőben szálló részecskéket, biztosítva így a tiszta levegő állandó ellátását.
Száraz program
A páratartalom csökkenését a szobahőmérséklet változása nélkül éri el.
