Daikin Perfera oldalfali split klíma 3,5kW
FTXM35R / RXM35R9
Hűtő/Fűtő teljesítmény:
3,4kW/4kW
SEER:
8.51
Energiaosztály hűtés/fűtés:
A+++/A+++
SCOOP:
5.1
Telepítési csomagban alapszereléssel: 750.000 Ft
| Műszaki adatok | |
| Név | Daikin Perfera FTXM35R / RXM35R9 Oldalfali Split Klíma |
| Gyártó | Daikin |
| Működési elv | inverteres |
| Hűtő teljesítmény | 3,4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4,0 kW |
| SEER jósági fok hűtés | 8,51 |
| SCOP jósági fok fűtés | 5,1 |
| EER jósági fok hűtés | 4,23 |
| COP jósági fok fűtés | 4,04 |
| Energia osztály hűtés | A+++ |
| Energia osztály fűtés | A+++ |
| Beltéri zajszint | 45/33/29/19 hűtés, 39/35/28/20 fűtés dB(A) |
| Beltéri méret SzéxMaxMé | 778x295x272 mm |
| Beltéri súly | 10 kg |
| Kültéri zajszint | 49/49 dB(A) |
| Kültéri méret SzéxMaxMé | 906x612x285 mm |
| Kültéri súly | 32 kg |
| Ajánlott szobaméret | 36 – 45 m2 |
| Hálózati feszültség | 220 ~ 240 V |
| Szín | Fehér |
| Garancia | 3 év |
| Hűtőközeg | R-32 |
Tulajdonságok:
Több zónás intelligens szem
Gazdaságos üzemmód
Komfort légáramlás üzemmód
3D légáramlás
Nagy-teljesítményű üzemmód
2-zónás mozgásérzékelő
Titánium Apatit fotokalitikus légszűrő
Kiterjesztett működési tartomány
Heti és 24 órás időzítő
Automatikus újraindulás
Automatikus üzemmód váltás
Wi-Fi
Több zónás intelligens szem
Más lesz a légáramlás iránya ott, ahol emberek tartózkodnak és ott ahol nincs senki. Ha két személyt érzékel a szobában a légáramlást oda irányítja ahol nincs senki.Ha nem észleli senki jelenlétét, a készülék automatikusan energiatakarékos beállításra kapcsol.
3D légáramlás
Egyesíti az automatikus függőleges és vízszintes légterelést, hogy a hideg/meleg levegő áramlása még a nagy terek sarkaihoz is eljusson.
Heti időzítő
A heti időzítővel napi vagy heti bontásban is bármikor beállítható a fűtés vagy a hűtés elindítása.
Nagy-teljesítményű üzemmód
A gyors hűtés vagy fűtés érdekében választható ki; az erőteljes üzemmód kikapcsolása után az egység visszatér a beállított üzemmódra.
Hőfokozás
Gyorsan felmelegíti otthonát a légkondicionáló beindításakor. A beállított hőmérsékletet 20%-kal gyorsabban éri el, mint a normál légkondicionálók.
Titánium apatit fotokatalitikus légtisztító szűrő
Megszűri a lebegő mikroszkopikus szemcséket, lebontja a szagokat és megakadályozza a baktériumok, vírusok és mikrobák szaporodását, így biztosítva a tiszta levegő folyamatos ellátását.
Csak ventilátor
Az egység használható ventilátorként is. Ilyenkor hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt.
