Daikin Perfera oldalfali split klíma 2,5kW
FTXM25R / RXM25R9
Hűtő/Fűtő teljesítmény:
2,5kW/3,2kW
SEER:
8.52
Energiaosztály hűtés/fűtés:
A+++/A+++
SCOOP:
5.1
Telepítési csomagban alapszereléssel: 650.000 Ft
| Műszaki adatok | |
| Név | Daikin Perfera FTXM25R / RXM25R9 Oldalfali Split Klíma |
| Gyártó | Daikin |
| Működési elv | inverteres |
| Hűtő teljesítmény | 2,5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3,2 kW |
| SEER jósági fok hűtés | 8,52 |
| SCOP jósági fok fűtés | 5,1 |
| EER jósági fok hűtés | 4,57 |
| COP jósági fok fűtés | 5 |
| Energia osztály hűtés | A+++ |
| Energia osztály fűtés | A+++ |
| Beltéri zajszint | 41/33/25/19 hűtés, 39/34/27/20 fűtés dB(A) |
| Beltéri méret SzéxMaxMé | 778x295x272 mm |
| Beltéri súly | 10 kg |
| Kültéri zajszint | 46/47 dB(A) |
| Kültéri méret SzéxMaxMé | 906x612x285 mm |
| Kültéri súly | 32 kg |
| Ajánlott szobaméret | 26 – 35 m2 |
| Hálózati feszültség | 220 ~ 240 V |
| Szín | Fehér |
| Garancia | 3 év |
| Hűtőközeg | R-32 |
Tulajdonságok:
Több zónás intelligens szem
Gazdaságos üzemmód
Komfort légáramlás üzemmód
3D légáramlás
Nagy-teljesítményű üzemmód
2-zónás mozgásérzékelő
Titánium Apatit fotokalitikus légszűrő
Kiterjesztett működési tartomány
Heti és 24 órás időzítő
Automatikus újraindulás
Automatikus üzemmód váltás
Wi-Fi
Több zónás intelligens szem
Más lesz a légáramlás iránya ott, ahol emberek tartózkodnak és ott ahol nincs senki. Ha két személyt érzékel a szobában a légáramlást oda irányítja ahol nincs senki.Ha nem észleli senki jelenlétét, a készülék automatikusan energiatakarékos beállításra kapcsol.
3D légáramlás
Egyesíti az automatikus függőleges és vízszintes légterelést, hogy a hideg/meleg levegő áramlása még a nagy terek sarkaihoz is eljusson.
Heti időzítő
A heti időzítővel napi vagy heti bontásban is bármikor beállítható a fűtés vagy a hűtés elindítása.
Nagy-teljesítményű üzemmód
A gyors hűtés vagy fűtés érdekében választható ki; az erőteljes üzemmód kikapcsolása után az egység visszatér a beállított üzemmódra.
Hőfokozás
Gyorsan felmelegíti otthonát a légkondicionáló beindításakor. A beállított hőmérsékletet 20%-kal gyorsabban éri el, mint a normál légkondicionálók.
Titánium apatit fotokatalitikus légtisztító szűrő
Megszűri a lebegő mikroszkopikus szemcséket, lebontja a szagokat és megakadályozza a baktériumok, vírusok és mikrobák szaporodását, így biztosítva a tiszta levegő folyamatos ellátását.
Csak ventilátor
Az egység használható ventilátorként is. Ilyenkor hűtés vagy fűtés nélkül fújja a levegőt.
